O nás

O nás

Naše práce je pro nás vášní, hnacím motorem i trvalou životní hodnotou.

MÁME RÁDI VŠE, CO SPOJUJE VZDUCH

Kubíček Aircraft | Prototyp letadla Irbis

Balóny se nechávají unášet vzdušnými proudy, do nafukovadel vzduch nepřetržitě vháníme a ultralehká letadla vzduchem proplouvají.

Každý náš produkt je originál, vše v podstatě vyrábíme na zakázku. A na každý kus, který vyjde z naší továrny, jsme náležitě hrdí.


ZAČALO TO PŘED VÍC NEŽ 40 LETY

Kubíček Factory l OK-3010

První myšlenka na balónové létání se zrodila v roce 1980 nad půllitrem piva v nejmenovaném brněnském lokálu. A sen o létání se partě přátel opravdu podařilo zhmotnit. První, v Československu vyrobený horkovzdušný balón se na nebe vznesl v roce 1983. Za konstrukcí tohoto balónu stojí Aleš Kubíček, zakladatel továrny.

První certifikovaný balón pod značkou Kubíček jsme vyrobili v roce 1992. Od té doby jsme se rozrůstali a začali si také vyrábět vlastní balónovou textilii v Černé Hoře u Blanska. Balóny Kubíček nyní patří mezi 3 největší světové výrobce horkovzdušných balónů a proletět se v nich můžete ve více než 50 zemích světa.

Ve stejném roce jako první certifikované balóny jsme začali vyrábět také nafukovadla. Zprvu jen klasická reklamní a skákací hrady, ale v posledních letech jsme měli možnost konstruovat opravdu zajímavé a designové kousky.

V roce 2009 jsme začali s konstrukcí ultralehkých letadel, která budeme moct začít brzy sériově vyrábět.

KVALITA A SPOLEHLIVOST

Kubíček Factory | Ruční stříhání

Vyrábíme produkty pro letecký a zábavní průmysl, proto je pro nás vysoká kvalita zpracování a používaných materiálů na prvním místě.

Tradiční řemeslná a ruční práce je u nás v symbióze s novými technologiemi a vývojem. Držíme tak krok s potřebami a přáními našich zákazníků.

JEDNA VELKÁ RODINA

Kubíček Factory | Na brněnském moři

I přes to, že je nás ve firmě už pomalu 130 a jsme ve rozdělení do dvou měst (Brno a Černá Hora), jsme jak jedna velká rodina.

Rádi se nahlas smějeme a někdy i vášnivě diskutujeme, nebaví nás chodit kolem horké kaše, a tak se snažíme si všechno otevřeně říct. Umíme se navzájem podržet a společné akce plně využíváme k utužení vztahů.

A na nový rok se všichni sejdeme, bouchneme šáňo a společně do něj po nohách skočíme.

TOHLE JSME MY

PŘIDEJTE SE K NÁM

CHCI PRACOVAT U KUBÍČKŮ

Žádná z volných pozic není přímo pro vás? Pak nám rovnou pošlete svůj životopis. Společně zkusíme nadefinovat vhodnou pozici. A nebojte se o sobě napsat víc! Co vás baví a naplňuje? Proč chcete pracovat právě v Kubíček Factory?